Dom

Gadżety na imprezę

Gadżety na imprezę

Organizacja imprezy dla dzieci, na przykład urodzin wymaga wielu przygotowań. Wszystko trzeba skrupulatnie zaplanować co najmniej dwa tygodnie wcześniej. Nawet jeśli zaprosimy solenizanta i jego gości do parku linowego, na basen albo do parku trampolin to również trzeba wystosować zaproszenia odpowiednio wcześniej. Nieco więcej pracy czeka nas, kiedy organizujemy np. urodziny dziecka w domu.

Pierwsza rzecz, którą trzeba zrobić to ustalić termin oraz listę gości. Powinniśmy to zrobić wspólnie z dzieckiem, odpowiednio wcześniej, aby inne dzieci i ich rodzice mogli to sobie zaplanować w swoich kalendarzach. Powinniśmy poprosić o potwierdzenie przybycia dziecka, wtedy będziemy wiedzieli mniej więcej jaka duża impreza nas czeka. Trzeba również określić charakter imprezy oraz to w jakim będzie stylu, czy będziemy robić jakieś przebieranki. Grupa dzieci potrzebuje sporo przestrzeni, więc największy pokój trzeba przygotować, wynosząc zbędne meble, dywan, wszystko to, co może zostać stłuczone. Przydadzą się również niewielkie dekoracje, które podkreślą charakter uroczystości. Wystarczą baloniki, serpentyny i podobne drobiazgi.

Gdzieś na uboczu postawimy stolik z jedzeniem i piciem. Do jedzenia robimy niekłopotliwe przekąski wygodne do jedzenia, jakieś kanapeczki, kawałki pizzy. Oprócz tego owoce, a do picia niegazowana woda i soki bez cukru. Używamy naczyń i sztućców jednorazowego użytku w wydaniu świątecznym, kolorowych.

Do zabawy będą potrzebne jakieś gadżety na imprezę, które wprowadzą dzieci w dobry nastrój zabawy. Takim gadżetem może być Wybuchowa Niespodzianka, czyli pudełko, które wybuchając wyrzuca dużo ciekawych imprezowych gadżetów. Zawartość pudełka rzeczywiście jest niespodzianka dla dzieci. Samo wybieranie i przebieranie gadżetów jest dla dzieci zajmujące. Jednak gadżety to nie wszystko, zabawę dla dzieci trzeba zorganizować i poprowadzić. Dzieci nie powinny się nudzić. Jeśli uważamy, że nie damy sobie rady, możemy wynająć animatora do prowadzenia zabawy. Dwie godziny intensywnej zabawy nie będzie drogo kosztowało, a dzieci będą zadowolone.

Comments are Closed

Theme by Anders Norén