Dom

Meble ogrodowe

W każdym ogrodzie powinno się znaleźć miejsce, gdzie można usiąść i odpocząć. Wiele osób decyduje się na postawienie mniejszej lub większej altanki, która jest zadaszona i chroni przed deszczem czy słońcem. Warto też zadbać o odpowiednie meble ogrodowe.

DREWNO LUBI DREWNO

W drewnianej altance doskonale sprawdzą się stoły ogrodowe lub ławki ogrodowe wykonane z naturalnych materiałów takich jak rattan lub drewno. Dostępne w wielu wzorach nadadzą ogrodowi niepowtarzalny styl. Przeznaczone są jednak dla osób, które znajdą trochę czasu na zimę. Należy także dodać, że ławki  i stoły ogrodowe drewniane są stosunkowo drogie i trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem (http://styldrew.eu/).

TAŃSZE NIE ZAWSZE GORSZE

Osoby, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na meble ogrodowe mogą zdecydować się na te zrobione z metalu. Są lekkie, wytrzymałe, a w połączeniu z miękkimi tkaninami mogą stanowić bardzo dekoracyjny element ogrodu. W sklepach jest także duży wybór mebli z tworzyw sztucznych, których zaletą jest niska cena i nieduża waga, niestety nie są one zbyt trwałe. Dla niektórych jest to zaleta, bo maja pretekst, by co jakiś czas wymienić meble na nowe i zmienić aranżację ogrodu.

garden-80777_640

Comments are Closed

Theme by Anders Norén