Dom

Nowoczesne kształty w ceramicznej formie

Minimalizm to jeden z wiodących trendów w wyposażeniu wnętrz, który pozwala stworzyć ponadczasową aranżację. Firma Deante przygotowała ceramiczną nowość wpisującą się w ten popularny nurt. Proste powierzchnie złagodzone subtelnymi zaokrągleniami to cechy charakterystyczne toalety Anemon.

150426deante

Kubistyczne kształty najnowszej miski ustępowej Deante przejawiają się w wyraźnie nakreślonych płaszczyznach. Geometryczna forma będzie się doskonale prezentowała w nowoczesnych, surowych wnętrzach. Z kolei ergonomiczne wymiary pozwalają na wykorzystanie modelu w niewielkich łazienkach, w których liczy się każdy centymetr.

Najnowszy model można zestawić z innymi produktami z oferty Deante – minimalistyczną umywalką oraz bateriami z kolekcji Anemon. Kołnierz zamknięty otworami rozmieszczonymi dookoła muszli zapewnia idealne spłukiwanie miski. Produkt jest wyposażony w wygodną deskę wolnoopadającą. Co więcej, miska została pokryta gładkim szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu. Wysoką jakość produktu potwierdza 10-letnia gwarancja.

Miska ustępowa Anemon z deską wolnoopadającą

wymiary:
długość: 500 mm
szerokość: 355 mm
wysokość: 380 mm
Cena miski: 649 zł
Cena deski: 279 zł

Comments are Closed

Theme by Anders Norén