Kuchnia, Wnętrza

Fototapeta winylowa laminowana

Chcesz zamontować w pokoju,kuchni bądź łazienkę fototapetę, która będzie optycznie powiększać pomieszczenie i która sprawi, że stanie się ono wyjątkowe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju? Nie masz pojęcia jak wybrać odpowiednią fototapetę? A może wydaje Ci się, że nie ma to znaczenia i najważniejsza jest cena? Rodzaj fototapety ma znaczenie.

Fototapeta w łazience

Przyjrzyjmy się bliżej jednemu z najlepszych rodzajów fototapet, która niestety jest najdroższa, ale starczy nam na lata. Chodzi o fototapetę winylową laminowaną, czyli rozwiązanie przeznaczone dla klientów najbardziej wymagających. Ta fototapeta drukowana jest syntetycznym papierze, który cechuje przede wszystkim wytrzymałość i odporność. Jest trudna do zniszczenia i nie odkształca się, a dzięki tym cechom idealnie sprawdzi się w kuchni czy łazience, gdzie panujące warunki uniemożliwiają zamontowanie innych fototapet.

Jeśli zależy Ci na fototapecie najlepszej jakości, wiesz już co wybrać. Kuchnia i łazienka to miejsce, w którym fototapety są szczególnie narażone na zniszczenie. Fototapeta może zostać zarysowana albo poddana działaniu wilgoci lub nawet zachlapaniu wodą. Laminat chroni ją przed obydwoma zagrożeniami, jest cienki, więc praktycznie niewidoczny. W przypadku zabrudzenia taką fototapetę wystarczy przetrzeć na wilgotno.

Jeśli chodzi o wybór motywu na fototapetę, to jest tutaj duża dowolność. Łazienka kojarzy się z wodą, więc morze, plaża będą jak najbardziej na miejscu, chociaż inne zdjęcia również będą dobrze wyglądały. Podobnie jak w kuchni, również w łazience można skorzystać z fototapet 3d, które optycznie powiększają pomieszczenie. Być może w łazience nie jest to potrzebne, ale niektóre motywy stosowane na fototapety 3d są bardzo interesujące, zwłaszcza wąskie uliczki, które wnoszą do pomieszczenia ciepły klimat. Czasami będziemy mieli wrażenie kąpieli przy otwartym oknie, ale to tylko fototapeta, więc nie ma się czego obawiać. Fototapeta w łazience to pewna odmiana po wszechobecnych płytkach ceramicznych. W internecie jest mnóstwo aranżacji z fototapetami w łazience. Oglądajmy, być może czymś się zainspirujemy. Nie wszyscy muszą mieć taką samą łazienkę.

Inspiracje – https://www.fototapety-3d.pl/

Comments are Closed

Theme by Anders Norén