Wnętrza

Obrazy zmieniają wnętrza

W jaki sposób najszybciej coś zmienić we wnętrzu bez wykonywania drogich remontów? Pytanie z pozoru banalne jest pokłosiem aranżacji wnętrz, z których po pewnym czasie przestajemy być zadowoleni. Pewna surowość i elegancja wnętrza imponuje nam, więc chcemy takie samo mieć u siebie. Po pewnym czasie trochę jesteśmy znużeni monotonnym wystrojem i chcielibyśmy nieco ożywić wnętrze. Jak to zrobić najlepiej?

Bardzo dobrym rozwiązaniem tych problemów są obrazy drukowane na zamówienie. Jest ku temu kilka powodów. Zamawiając obrazy do wydruku, możemy swobodnie określać rozmiary obrazu, a więc również jego proporcje. Może być to obraz w układzie pionowym, poziomym lub kwadratowy. W ten sposób możemy dopasować obraz do wielkości ściany i pomieszczenia, nie dopuszczając do tego, aby obraz przyćmił wnętrze. Obraz ma być tylko dodatkiem, istotnym, ale nie najważniejszym. Obraz jest tylko uzupełnieniem wystroju wnętrza.

Druga istotna sprawa to wybór motywu, czyli w praktyce wybór zdjęcia do wydruku. Możemy poruszać się w obrębie różnej tematyki i kolorystyki, aby dopasować obraz do pomieszczenia. Sporo zależy również od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. W wielu przypadkach sprawdza się kolorowe obrazy, ale w kolorach wnętrzach najlepsze będą obrazy czarno białe. Powinniśmy zawierzyć własnemu poczuciu estetyki i dobrać motyw stosownie do przeznaczenia pomieszczenia.

Comments are Closed

Theme by Anders Norén